Special Reaction Team
Salut ! Inca nu ti-ai facut cont? Pai atunci poti sa-ti faci foarte rapid un cont apasand pe butonul de inregistrare . Bafta in continuare! Cu stima echipa Special Reaction Team !
Special Reaction Team
Salut ! Inca nu ti-ai facut cont? Pai atunci poti sa-ti faci foarte rapid un cont apasand pe butonul de inregistrare . Bafta in continuare! Cu stima echipa Special Reaction Team !
Special Reaction Team


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Feb 24, 2015 1:24 pm

SenZa#  

Member

Eu Zic ca Da Cristi Tata' Smile) Very Happy

27Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Feb 24, 2015 2:31 pm

HeXaN  

Owner-Jr.

HeXaN
Si eu zic DA ca doar e ideea mea Very Happy.Facem cum vrei tu KILLER.Cum de te-ai razgandit Cristi? Smile)

28Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Feb 24, 2015 4:40 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Bun deci caut 2 owneri si un co owner pentru sRT Jr. # (veti parasi sRT # daca vreti owner. co owner in sRT Jr #)

https://srtclan.forum.st

29Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Feb 24, 2015 4:45 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Cine vrea grad in sRT Jr sa zica aici.
Cum vreti sa se numeasca : [sRT # Jr.] [sRT Jr. # ] sau sRT # Jr. , sRT Jr. #

https://srtclan.forum.st

30Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Feb 24, 2015 6:41 pm

winLoL  

New Comer

winLoL
Am facut cerere pentru co owner , cristi mai e calabila aia veche?

31Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Feb 24, 2015 6:48 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Da ma.. ba vedeti ca la owneri nu accept pe oricine..

https://srtclan.forum.st

32Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Feb 24, 2015 6:48 pm

winLoL  

New Comer

winLoL
Da booss

33Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Sam Feb 28, 2015 11:25 am

HeXaN  

Owner-Jr.

HeXaN
Propun sa fie o regula sau mai multe Very Happy in care:
-Memrii clanului sRT # si sRT Jr. # sa faca minim 150 min/saptamana pe un srv de paintball(mevid,ecila,hostpixel..etc.).
-Daca cei din sRT # fac mai putin de 150 de min(fara un motiv bun) au o bila neagra.
-La 5 bile negre primeste downgrade..si daca este membru in sRT # va fi mutat la sRT Jr. # la membri.
-Daca cei din sRT # fac mai mult de 400 de min/sap au o bila alba.
-La 5 bile albe primesc upgrade maxim pana la co-owner.
-Daca un membru al clanului sRT # nu intra timp de 2 saptamani(fara un motiv bun) vor fi scosi din clan.
-Mai propun ca fiecare membru al clanului(sRT # si sRT Jr. #) sa viziteze forum acesta minunat o data/saptamana Very Happy.

PS:Faina Tema KILLER. Smile) Si mai intra si tu pe Mess.

34Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Sam Feb 28, 2015 2:36 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Mda asta am plaunit si eu dar vad ca unora nu le pasa..

https://srtclan.forum.st

35Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Sam Feb 28, 2015 3:03 pm

HeXaN  

Owner-Jr.

HeXaN
Astept alte pareri. KILLER baga-i.in srt jr cei care au resit proba.

36Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Sam Feb 28, 2015 5:24 pm

Vodka [;x]  

Co-Owner

Vodka [;x]
Propun sa crestem proba la Jr pana la 7-0 , iar in sRT intra doar cei care au trecut prin toate gradele din Jr (bineînțeles daca doreste asta) . astept păreri :3 .

37Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Sam Feb 28, 2015 6:50 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Ar merge si asta dar gandeste-te intri ca membru astepti 2-3 luni pentru membru special apoi activitate si tot la fel 2-3 pentru co owner.. cred ca dureaza ceva timp ca sa ajunga in sRT Smile.. si sa crestem proba merge si asta asteptam pareri...

https://srtclan.forum.st

38Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Sam Feb 28, 2015 8:07 pm

Vodka [;x]  

Co-Owner

Vodka [;x]
Pai asta e faza. Ca durează mult sa ajungi in sRT . Asa toți care intra pe server pot face din bulan 7-0 si gata in clan ... pe langa jucat bine ar mai trebui si experienta . Parerea mea .

39Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Sam Feb 28, 2015 9:22 pm

HeXaN  

Owner-Jr.

HeXaN
Pai daca am face traba ceam propus-o un membru din srt jr va ajunge la membru special dureaza 5 saptamani si de la membru special la membru in sRT # inca 5 saptamani.Deci ca sa ajungi de la sRT Jr in sRT # iti trebe 10 saptamani(2 luni jumate).Eu banuiesc ca nu dati co owner la sRT Jr. # ...daca nu voi detideti .Si cu co owner in sRT Jr ar dura aproape 4 luni.

40Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Lun Mar 02, 2015 4:27 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Co-owner si owner nu am sa dau niciodata cuiva care nu merita Smile... Eu am zis asa sa bagam si in sRT Jr. # si in sRT in srt jr sa bagam jucatori bunicei iar in srt pe cei buni..Apoi daca vror in sRT # trebuie sa participe la war-uri sa faca puncte pe forum si alte chestii..

https://srtclan.forum.st

41Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Lun Mar 02, 2015 7:13 pm

HeXaN  

Owner-Jr.

HeXaN
Sunt de acord cu.tine....dar suntem doar 11 in sRT # cam putini..eu zic sa ne facem mai multi in srt sa fie cei mai buni in el.Sa fie macar 15-20 Very Happy.Astept pareri.

42Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Mar 03, 2015 2:11 pm

Vodka [;x]  

Co-Owner

Vodka [;x]
Hexan, eu zic ca 15 ar fi ok. Daca te gândesti la war-uri se joaca maxim 8-8 . Deci rămân 7 rezerve . Prea mulți zic eu ..

43Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Mar 03, 2015 7:34 pm

HeXaN  

Owner-Jr.

HeXaN
Da dar 15 ii numai bine ca doar nu pot veni toti la waruri.KILLER am pus niste memri la sRT Jr #.Pana acm numai Costy si Wary sunt mai activi.(Costy e foarte bun)..In sRT # nici 11 nu suntem..1.KILLER 2.HeXaN 3.Mage 4.LoL 5.Vodka 6.Mortas 7.Senza 8.Ela 9.NescafeZZZn..Prototyp si acf nu sunt practic in clan deoarece proto nu prea intra pe srv iar acf nici pe forum(o trecut fix 1 luna).Deci eu zic sa recrutam in sRT # macar 5...sau ar fi mai bine sa recrutam in sRT Jr. # si
care sunt activi si buni sa promoveze in sRT #.Cristi zi ceva..ia o decizie. Very Happy

44Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Mar 03, 2015 7:57 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Foarte buna ideea Smile

https://srtclan.forum.st

45Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Mar 03, 2015 7:58 pm

winLoL  

New Comer

winLoL
Pro pentru hexan si la vodka este bine, ar trebui marita la srt jr proba, si nush este ciudat sunt prea multi care vor sa dea proba si unii au bulan, si fac 6-0 ar trebui sa bagam playeri care chiar sunt buni

46Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Mar 03, 2015 8:33 pm

HeXaN  

Owner-Jr.

HeXaN
Deci concluzia este urmatoarea:
-recrutam in [sRT Jr. #]:Proba Prima:7-0,10-1,15-2/A doua:8-0,12-1,16-2.Voi alegeti dintre prima si a doua + 3 incercari. Very Happy
-cei care sunt activi si buni(minim 2 saptamani activ pe srv de paintball)primesc up in CLANUL sRT #.
-chestia cu junioru este dupa mine o asigurare ca o sa avem membri multi(15) buni seriosi si activi.
-ce il deranja pe KILLER era ca unii playeri intrau in sRT # si dupa 5 zile nu mai intrau pe srv de paintball sau sa retrageau..nu le pasau de clanul sRT #..il luau in gluma.
-nu stiu...eu as vrea sa crestem mai repede,adica as vrea sa fie mai multi experimentati si de incredere care sa recruteze.EU cu KILLER si LOL nu putem face aproape tot. Very Happy Ii nominalizez pe Vodka,MaGe su Mortas.(asta nu inseamna ca primes co-owner ci o sa poata recruta doar pana o sa fim mai multi si pana cand zice Cristi).Atat am avut de spus.Astept pareri. Very Happy

47Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Mar 03, 2015 9:09 pm

winLoL  

New Comer

winLoL
Este o propunere buna, si ne poate ajuta si pe noi , cum ai zis tu nu e usor in 3 si cei pe care i-ai nominalizat sunt de treaba, si chiar ii intereseaza de clan . Acum cu proba nush ce sa zic , este mai bine aia cu 8-0 zic eu ca na.. uni pot sa fac 7-0 din bulan ... Astept si parerea lui Cristi Propuneri         - Pagina 2 407600999

48Propuneri         - Pagina 2 Empty Re: Propuneri Mar Mar 03, 2015 9:15 pm

Cristi  

Administrator

Cristi
Propunerea este foarte buna. 1Proba va fi 7-0,10,15-2 +3 incercari
2doua saptamani sunt putine Smile pentru a primi up, ca sa primesti up trebuie sa participi la war-uri ,activitate pe server, comportament frumos Smile
3.Cu siguranta o sa avem membri foarte seriosi Smile cine nu este serios desigur va fi dat afara.
Nu va mai putea intra in clan niciodata.
4. Eu nici nu ii bag in seama pe oameni astea care dau proba doar sa se afle in treaba si peste 2,3 zile sa iese din clan Smile , e decizia lor nu a mea
5. Membri pe care ii consider eu ca pot sa recruteze pot avea si gradul de membru. Vodka ,Mage ,Lol si mortas vor putea sa recruteze cand probele sunt deschise.

https://srtclan.forum.st

Continut sponsorizat  


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum